KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599131
nr 1259 9131
Carl August Johansson
(1863-1944), Sverige
Oljemålning, Vattendrag. Signerad Carl Johansson, daterad 1920. Olja på pannå, 43x52 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:00:09
3/6 17:54:38